Kvalitet
N'Blue 4season Van
16 storlekar · från 2 760 kr
Ingår alltid hos Däckgruppen
- • Montering och balansering
- • Miljöavgift och kassering av dina gamla däck
- • Kostnadsfri rådgivning om rätt däck för din bil
Passar däcket din bil?
Ange registreringsnumret så visar vi vilka storlekar som passar.
16 st passande
| Dimension | EU-märkning | Lager | Pris | Åtgärd |
|---|---|---|---|---|
DC73 | 032 | 2 845 kr/st | Köp | |
DC73 | 032 | 2 760 kr/st | Köp | |
DC | 032 | 2 934 kr/st | Köp | |
DC | 032 | 2 955 kr/st | Köp | |
DC | 032 | 3 063 kr/st | Köp | |
DC73 | 032 | 3 079 kr/st | Köp | |
DC | 032 | 3 070 kr/st | Köp | |
DC | 032 | 2 979 kr/st | Köp | |
DC73 | 032 | 2 928 kr/st | Köp | |
DC73 | 01 | 3 079 kr/st | Läs mer | |
DC | 05 | 3 265 kr/st | Köp | |
DC73 | 02 | 3 386 kr/st | Läs mer | |
DC73 | 032 | 3 323 kr/st | Köp | |
DC | 032 | 3 575 kr/st | Köp | |
DC73 | 01 | 3 504 kr/st | Läs mer | |
DC | 032 | 3 473 kr/st | Köp |
Nexen N'Blue 4season Van195/70R15 | 104 | R
DC730322 845 kr/stKöpNexen N'Blue 4season Van195/80R15 | 107/105 | N
DC730322 760 kr/stKöpNexen N'Blue 4season Van205/65R15 | 102/100 | T
DC0322 934 kr/stKöpNexen N'Blue 4season Van205/70R15 | 106/104 | R
DC0322 955 kr/stKöpNexen N'Blue 4season Van215/70R15 | 109/107 | S
DC0323 063 kr/stKöpNexen N'Blue 4season Van225/70R15 | 112 | R
DC730323 079 kr/stKöpNexen N'Blue 4season Van195/60R16 | 99/97 | H
DC0323 070 kr/stKöpNexen N'Blue 4season Van195/65R16 | 104/102 | T
DC0322 979 kr/stKöpNexen N'Blue 4season Van195/75R16 | 107 | R
DC730322 928 kr/stKöpNexen N'Blue 4season Van205/75R16 | 110 | R
DC73013 079 kr/stLäs merNexen N'Blue 4season Van215/60R16 | 103/101 | T
DC053 265 kr/stKöpNexen N'Blue 4season Van215/75R16 | 116 | R
DC73023 386 kr/stLäs merNexen N'Blue 4season Van225/65R16 | 112 | R
DC730323 323 kr/stKöpNexen N'Blue 4season Van235/65R16 | 121/119 | R
DC0323 575 kr/stKöpNexen N'Blue 4season Van235/65R16 | 115 | R
DC73013 504 kr/stLäs merNexen N'Blue 4season Van215/60R17 | 109/107 | T
DC0323 473 kr/stKöp
